fbpx

AQUACENTRUM W REDZIE – MNÓSTWO ATRAKCJI W JEDNYM MIEJSCU

W Redzie przy ulicy Morskiej 5 znajdziecie Aquacentrum – niesamowite miejsce z ogromną ilością atrakcji, wbrew temu co nazwa wskazuje nie zawsze związanych z wodą. Chyba najbardziej znaną z nich jest oczywiście aquapark, o którym piszemy dla Was tutaj.

Jednak rozrywka to nie wszystko, co mogą Wam tutaj zaproponować. Dla tych którzy chcieliby zostać dłużej, przejść suchą nogą do Aquaparku, czy po prostu zabalują w jednej z restauracji powstało Green Village – swego rodzaju hotel wewnątrz parku wodnego. O nim pisaliśmy niedawno tutaj, więc odsyłamy zainteresowanych

Nie zapomnieli tutaj też o restauracjach – niestety nie zdążyliśmy ich wytestować, ponieważ zwiedzaliśmy na pomorzu lokale gastronomiczne dedykowane dla dzieciaków (więcej tutaj – link), ale możecie zjeść tutaj w klimatach zarówno żeglarskich (Swantewid), jak i dalekowschodnich – Hito Sushi and Thai restaurant.

eatbu.com
hitoreda.pl

Jeśli po jedzeniu najdzie Was ochota na coś słodkiego, wybierzcie się do Młynka i Kawy  (nazwa mówi sama za siebie:) Dla miłośników słodkości jest też Cukrownia – czyli miejsce gdzie dostaniecie ręcznie wyrabiane lizaki z karmelu, a także możecie też wziąć udział w warsztatach i zrobić je samemu 🙂

Cukrowania

 

Wciąż Wam mało atrakcji? Nie ma problemu – tutaj ich nie zabraknie. Z dzieciakami możecie wybrać się czy to do klubu Aqus, o którym piszemy szerzej tutaj.

czy też do kina 7d lub Papugarni (coś na kształt tej w Warszawie, o której napiszemy wkrótce).

To jednak wciąż nie wszystko, dla dzieci powyżej 4 roku życia (włączając w to, w szczególności, dorosłych:) dostępna jest akademia driftingu Crazy Carts

Crazy Cart

Młody Człowiek był nieutulony w żalu że Pan z obsługi nie dał się przekonać, że może udawać czterolatka.

Jeśli chcielibyście spokojniejszych atrakcji, całkowicie nieodpłatnie możecie się zrelaksować siedząc na wygodnych pufach w lekkim półmroku i podziwiać pływające spokojnie rekiny oraz inne stworzenia morskie zamieszkujące aquapark.

to pomogło w naszym wypadku na otarcie łez po Crazy Carts.

Nie są to wszystkie atrakcje, żeby Was nie zanudzić, odeślemy Was na stronę tego miejsca http://aquacentrum.pl/ . Jeśli jednak będziecie w Trójmieście, koniecznie wybierzcie się tutaj, bo naprawdę jest tu co robić, a jesienno – zimowy okres zdecydowanie jest na to lepszym czasem od letniego, gdy park wodny jest oblegany przez bardzo wielu złaknionych przygód gości.

 

zdjęcie tytułowe – moja-reda.pl

Feeling of Life

Feeling of Life

Gdzie wyjść, zjeść, podróżować i nocować z dzieckiem i nie tylko

Dodaj komentarz

Inline
Inline